Sebepoznávací meditační večer 

 

Vede: Mgr. Renata Šopová a Kamila Burdová

Kdy: ve čtvrtek 24.3.2022

Čas: od 18:00 - do 20:30

Kde: Centrum Šestý smysl, Široká 65/14, Praha 1

Cena: 600,- Kč

 

Sebepoznávací meditační večer: 

Seminář je určen všem, kteří hledají cestu k sobě, k vnitřnímu klidu a uvolnění. Zastavte se a přijďte si užít přítomný okamžik tvoření. Strávíte hezký čas v příjemném prostředí s meditacemi a hudbou, podpořený vonnými Esencemi značky Alquimia. 

Díky naladění se na přítomný okamžik a propojení se s energií, se budete moci posunout přesně tím směrem, kterým potřebujete. Dovolte si uvolnit staré nefunkční energetické vzorce, které vám již neslouží, spíše vás omezují.


Co vše je náplní seminářů: 

Skupinové meditace, řízené meditace, dechová a vizualizační cvičení, uvolňovací kineziologické techniky, práce s posvátnou geometrií a s bytostmi světla, mantry, aromaterapie a další.

Co je to meditace :

Meditace je jedním z nejstrarších a nejúčinnějších způsobů jak poznat svět, lépe porozumnět sobě samému a rozvíjet svou duchovní podstatu. Meditace je stav, při kterém se zcela zastavíme, ztišíme mysl i tělo a jen vnímáme bdělou přítomnost . Díky tomu dříve či později pocítíme v sobě ohromný příliv lásky. Meditace vlastně vede k napojení se na “Božskou” lásku.

Jak se přihlásit na seminář? 

V případě, že se chcete přihlásit na seminář, pošlete přihlášku na náš email novyseminar@seznam.cz  a zaplaťte zálohu ve výš 200,- Kč na na účet 4073125339/0800, doplatek ve výši 400,- Kč se hradí na místě. Záloha 200,- Kč je nevratná. Do poznámky k platbě prosím napište jméno a datum semináře, na který se hlásíte. 

 

Budeme se těšit na setkání: Renata a Kamila