Seminář osobního rozvoje na ostrově Santorini 2019

Návrat k lásce, rozpomenutí na energii v Atlantidě

 

 

Užijte si 7 báječných dní na ostrově SANTORINI s programem. Dopřejte si relaxaci těla, ducha a odpočiňte si od starostí všedních dnů. Pojeďte s námi načerpat energii moře, slunce a dávných vyspělých kultur. Čekají Vás výlety, řízené meditace, zpěv manter, uvolňovací kineziologické techniky, dechová a vizualizační cvičení, aromaterapie se značkou Alqvimia, tvoření ze srdce, diskuze na zajímavá témata a společné sdílení. Záměrem cesty je sebeznání, propojení se se srdcem a láskou.

Termín 11.6 – 18. 6. 2019  

Cena na osobu se snídaní …….21 500,-  

Cena s polopenzí ……………… 23 750,-

 

Cena zahrnuje: program osobního rozvoje, uvedené výlety, služby CK Firo Tour.

 

* Program osobního rozvoje (každodenní ranní cvičení na pláži-tibeťani či Čchi-kungu, řízené meditace, zpěv manter, uvolňovací cvičení, aromatrapie atd.)

* Výlet k sladkovodnímu prameni Zoodochoz Pigi pod úpatím hory Mesa Vuono.

* Návštěva naleziště v Akrotiri, místo které je opředeno mýtem o bájné Atlantidě

* Celodenní výlet auty po ostrově-návštěva nejvyššího vrcholu na ostrově Profitis Ilias, návštěva nejkrásnější pláže na ostrově Vlicháda, cesta k majáku Faros, návštěva muzea v hlavním městě Fira..

* Půldenní výlet Vesničky se západem slunce v Oi - Návštěva nejstaršího byzanského kostela na ostrově Panagia Episkopi, dále Mesa Gonia-tzv. Vesničky duchu, Pyrgosu a Santa Wines –největší vinotéky na ostrově, západ slunce v Oia.

* Leteckou přepravu Praha – Santorini – Praha, transfer do hotelu.

* Cestovní pojištění (léčebné výlohy, úraz, zavazadla, storno)

* Ubytování 7 nocí v hotelu *** s kontinentální snídaní, ve 2lůžkových pokojích s klimatizací, TV, lednicí, koupelnou, WC.

* Pobytovou taxu ( vzdušné J )

(uvedené výlety a vstupy jsou v ceně zájezdu)

Informace o hotelu

Poloha

Malý rodinný hotel (max. 15 pokojů), cca 50m od lávové pláže a 100m od centra Kamari.

Účelně a jednoduše vybavené 2lůžkové  pokoje jsou vybaveny klimatizací (bez příplatku), Tv, ledničkou, koupelnou s WC.

Stravování

Snídaně: kontinentální formou bufetu (chléb, 1druh sladkého pečiva, máslo, šunka, sýr, jogurt, cereálie, marmeláda, káva, čaj ,džus )

V případě, že budete mít zaplacenou polopenzi, tak si můžete vždy vybrata, zda si dáte oběd či večeři v restauraci Koralli-výběrně zde vaří z čerstvích potravin.

 

Celým pobytem Vás provede Kamila Burdová a Renata Šopová

 

Přihlášení  a platba:

Přihlásit se můžete emailem na novyseminar@seznam.cz.

Do emailu uveďte celé své jméno, adresu a datum narození.

Záloha se platí bankovním převodem na účet 4073125339/0800 ve výši 10.000,- ,variabilním symbolem je vaše telefonní číslo, do textu napište santorini a celé vaše jméno. Doplatek se bude hradit 2 měsíce před odletem.

V případě dotazů volejte přímo organizátorce Kamile Burdové 603 992 633

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Santorini rok 2018

Seminář osobního rozvoje na ostrově Santorini 

Návrat k lásce, rozpomenutí se na energii v Atlantidě

 VÁŽENÍ KLIENTI,TENTO SEMINÁŘ JE PLNĚ OBSAZEN- v roce 2019 plánujeme 2 podobné zájezdy na tento ostrov a to v červnu a v září

 

Termín: 19.6 – 26. 6. 2018

Lektoři: Kamila Burdová a Renata Šopová

 

Výlety v ceně zájezdu

-       Návštěva k pramenu Zoodochoz Pigi pod úpatím pohoří Mesa Vuono

-       Návštěva naleziště v Akrotiri ,místo které je opleteno mýtem o Bájné Atlantidě

-       Celodenní výlet auty po ostrově

   

Informace o hotelu

Poloha

Malý rodinný hotel (max. 15 pokojů), cca 50m od lávové pláže a 100m od centra Kamari.

Účelně a jednoduše vybavené 2lůžkové  pokoje jsou vybaveny klimatizací (bez příplatku), Tv, ledničkou, koupelnou s WC, balkonem či terasou.

Stravování

Snídaně: kontinentální formou bufetu (chléb, 1druh sladkého pečiva, máslo, šunka, sýr, jogurt, cereálie, marmeláda, káva, čaj ,džus )

Vybavení hotelu

Malá recepce, místnost pro podávání snídaní a venkovní terasa, příjemná taverna s výbornou kuchyní vzdálená cca 30m od hotelu, bar s Tv, trezor na recepci, Wi-Fi na recepci zdarma, malý venkovní bazén se sladkou vodou, lehátka u bazénu.

Služby za poplatek

Trezor na recepci, lehátka na pláži 

 

Lektoři zájezdu: 

Zájezd povedou lektorky Kamila Burdová a Renata Šopová. Společně pracujeme již několik let  v Konzultačním a terapeutickém Institutu AKTIP na Praze 2, kde poskytujeme individuální kineziologické konzultace. Seznámily jsme se před 12 lety při studiu metody One brain v Plzni.Od té doby se naše cesty začaly postupně propojovat a výsledek našeho vývoje a přátelství můžete vidět na těchto stránkách.

Proč právě tento ostrov?

 

Pro Řecko jsem měla vždy slabost. Několik ostrovů jsem během svého života navštívila, ale byla to vždy taková normální dovolená. Postupem času, když jsem začala pracovat s lidmi jako terapeut, se mi v meditacích začal objevovat obraz nějakého ostrova s modrými kopulemi, takové jaké můžete vidět právě na tomto místě. Nejdříve jsem nevěděla, o který ostrov se jedná, ale po čase jsem si vzpomněla na knihu Andělská Medicína od Doreen Virtue, kde autorka popisovala místa na ostrově, své zážitky a vhledy do minulosti.

Pocítila jsem velkou touhu toto místo navštívit. A tak jsem si zakoupila zájezd na ostrov, vzala knihu a jela objevovat to, co moje duše znala, a rozum nechápal. Když jsem vystoupila z letadla, první moje myšlenka byla „tak tady jsem doma“. Doreen popisuje pocity na tomto ostrově jako návrat do Atlantidy. Nelze najít přesné odpovědi na to, kde Atlantida ležela a proč zanikla. Na úrovni mysli nenajdeme odpovědi, vždy to budou jen pouhé spekulace a domněnky, ráda používám příměr, co my jen víme. Na určité úrovni bytí je, ale Atlantida přítomna v nás dodnes, stačí se jen začít rozpomínat. Jen naše duše nesou vzpomínku na energii lásky a harmonie, která na Atlantidě panovala.

Pojďme společně navštívit toto silové místo, kde se propojuje země s nebem. Společně pak budeme sdílet své pocity, předávat si informace, meditovat a rozpomínat se na energii lásky, která vše spojuje.

 

Kamila Burdová

 

Přihlášení  a platba:

Přihlásit se můžete emailem na novyseminar@seznam.cz.

Do emailu uveďte celé své jméno, adresu a datum narození.

Záloha se platí bankovním převodem na účet 4073125339/0800 ve výši 8 500,- ,variabilním symbolem je vaše telefonní číslo, do textu napište santorini a celé vaše jméno. Doplatek se bude hradit 2 měsíce před odletem.

V případě dotazů volejte přímo organizátorce Kamile Burdové 603 992 633

 

Santorini rok 2016

Tento seminář již proběhl! 
 
Seminář osobního rozvoje na ostrově Santorini 

 

Návrat k lásce, rozpomenutí se na energii v Atlantidě

Termín pátek 23.9.– 4.10.2016 úterý

 

Náhled programu:

Náplň semináře:

 

  Cvičení  Čchi-kung

  Meditační cvičení, dechová cvičení, zpěv manter

  Aromaterapie

  Vedené diskuze na různá témata, práce s emocemi  - uvolňování a jejich přijetí

  Výlet do starověké Théry  +  návštěva modlitebny a studánky pod vrcholem hory

  Návštěva Akrotiri- nejstaršího pravěkého města

 Návštěva muzea ve městě Fira, kde můžete zhlédnout převezené artefakty a malby z tohoto naleziště. Individuální prohlídka města.

  Celodenní výlet po ostrově  (auty nebo minibusem) - připravená trasa výletuje Episkopi-nejstarší byzanský kostel na ostrově, Profitis IIlias-hora, Vlychada -pláž, Emporio-vesnička, Faros-maják. 

(výlety jsou včetně dopravy a vstupů kromě přepravy Fira – Kamari kde se pojede místním    autobusem cena 2E.)

 

 

Informace o hotelu Koralli

Poloha

Malý rodinný hotel (max. 15 pokojů), cca 50m od lávové pláže a 100m od centra Kamari.

Účelně a jednoduše vybavené 2lůžkové a třílůžkové pokoje a možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací (bez příplatku), Tv, ledničkou, koupelnou s WC, balkonem či terasou

Stravování

Snídaně: kontinentální formou bufetu ( chléb, 1druh sladkého pečiva, máslo, šunka, sýr, jogurt , cereálie, marmeláda, káva, čaj ,džus )

Vybavení hotelu

Malá recepce, místnost pro podávání snídaní a venkovní terasa, příjemná taverna s výbornou kuchyní vzdálená cca 30m od hotelu, bar s Tv, trezor na recepci, Wi-Fi na recepci zdarma, malý venkovní bazén se sladkou vodou a jacuzzi, lehátka u bazénu.

Služby za poplatek

Trezor na recepci, lehátka na pláži 

Lektoři zájezdu: 

Zájezd povede jako hlavní lektorka Kamča Burdová, spolu s ní pojede kosmetička s alternativním příštupem ke klientovi Petra Vojtěchovská. Petra míchá na všechny naše semináře esenciální oleje. Mnoho let se zajímá o bylinky a zdravý životní styl. Do své práce vnáší poznatky z aroma-terapie, o které se jak sama tvrdí jí přivedla k intuitivní práci. V oboru pracuje 20 let, klienta vnímá jako celek, dokáže číst z meridiánové mapy tváře a na základě získaných informací namíchá esenciální olej na míru. Poradí vám jak o sebe pečovat a také se dozvíte jak jídlo ovlivňuje naši energii a vzhled. Okaz na rozhovor, který poskytla pro časopis Meduňka 

 

 

 
 

Přihlášení  a platba:

Přihlásit se můžete telefonicky nebo na email novyseminar@seznam.cz.

Záloha se platí ve výši 50% z celkové ceny zájezdu bankovním převodem na účet 4073125339/0800.

Variabilním symbolem je vaše telefonní číslo, do textu napište santorini, celé vaše jméno, záloha. Doplatek se bude hradit 2 měsíce před odletem.

Přihlašovat se můžete individuálně před odletem můžeme udělat seznamovací setkání, kde se můžete domluvit na společném ubytování s někým, kdo vám bude sympatický :)