O nás

Jmenujeme se Kamila Burdová a Renata Šopová. Seznámily jsme se před 15 lety při studiu metody kineziologie One brain a od té doby se naše cesty začaly postuně propojovat a výsledek našeho vývoje a přátelství můžete vidět na těchto stránkách. Obě dvě máme za sebou 14 letou praxi, pracujeme v oboru Kineziologie. Několik let jsme obě dvě pracovaly v konzultačním insitutu, v současnosti máme vlastní kineziologieké praxe. 

 
 

Kamila Burdová Kamila Burdová

Na prvopočátku mého zájmu o kineziologii byla jen snaha o uzdravení mého fyzického těla. Od malička jsem trpěla chronickým atopickým ekzémem, lékaři tomu říkali dermatitida 3 stupně. Nejdříve jsem sama docházela na terapie, ale později mě tato metoda tak zaujala, že jsem ji začala sama studovat u Míly Rútové v Plzni. Dále jsem pak ještě navštěvovala různé vzdělávací semináře a přečetla mnoho knih. Zajímali mě otázky jak funguje naše mysl a jak na ni reaguje naše tělo. Co je to nemoc a jakou má podstatu. Je trápení, náhoda nebo ukazatel toho, že máme ve svém chování a myšlení něco změnit? Po určitém čase jsem dospěla k tomu, že bych se touto metodou chtěla zabývat intenzivněji. Viděla jsem to jako cestu ke zdraví a vnitřní rovnováze. Dělám ráda věci, které mají smysl. 

Svojí praxi jsem začala provozovat v Relaxačním studiu Relax - Točná a od roku 2012 jsem byla součástí týmu v konzultačním institutu v Praze. V současnoti mám svojí soukromou kineziologickou praxi. 

 

Profesní vzdělání:

2007-2010: Kurzy One Brain - metoda Three In One Concepts, lektor Mgr. Miloslava Rutová – Plzeň

2008- 2012:  Semináře Mudr. Jitky Fialové

2012:  Seminář Rozpomínání – Drunvaldo Melchizedek 

2015 - 2017:  Psychosomatika l - VI.

2018 -2019: Kaučing, VŠAPS Mgr. P. Růžička 

 

Dále pak samostudium literatury autorů: Valerij Sinelnikov, Doreen Virtue, Barbara Brennan, Kurt Tepperwein, Louse L. Hay, Miroslav Hrabica, Drunvalo Melchizedek, Ludmila Trapková atd. 

Více najdete na www.kamilaburdova.cz

 
 Mgr. Renata Šopová

Ke kineziologi jsem se dostala před 12 lety, kdy jsem začala docházet na sezení ke skvělé terapeutce Jitce Fialové, která se později stala i mojí učitelkou. Ona mi doporučila, abych šla metodu studovat. Vystudovala jsem 10. stupňů metody One Brain (kineziologie) a začala jsem postupně uvádět metodu do praxe. Po několika letech individuální práce s klienty a po tom co jsme začaly pracovat s Kamčou společně v pražském terapeutické a konzultačním institutu, se v nás začala rodit myšlenka dělat společné semináře a meditační večery. Naše představy jsme postupně začaly realizovat a uvidíme kam nás naše společná spolupráce povede dál.  

Svoji praxi jsem započala v roce 2008 soukromě doma, od roku 2010 jsem byla součástí týmu konzultačního institutu v Praze. Od listopadu 2018 mám svojí poradnu v Praze ve Vršovicích.

Profesní vzdělání:

Střední pedagogická škola, obor předškolní a mimoškolní pedagogika

UJEP v Ústí nad Labem, pedagogická fakulta, obor učitelství pro 1.stupeň ZŠ.

2006 - 2007: Studium Kineziologie-systém „One Brain“ dosažení 10.st

2009 - 2010: Studium učení Jitky Fialové

2010: Certified Angel Practitioner- kurz Charlse Virtue (syn Doreen Virtue)

2011: Reiky I.stupeň

2011: Havajské učení Hooponopono

2014: Úvod do psychosomatiky Mudr. Jarmily Klímové a Mgr. Míši Fialové

2017: Základní kurz aromaterapie.

Více informací na www.kineziologierenata.cz