Cyklus výukových seminářů Pravda v nás:

 

Pravda v nás I. 

Termín: 11.-12.9.2021 celodenní seminář
Kde: místo bude upřesněno dle počtu přihlášených
Lektor: Kamila Burdová
Cena: 3.500,- 

Připravily jsme pro vás cyklus výukových seminářů Pravda v nás, ve kterých vás budeme učit kineziologii tak, jak jí obě dvě roky praktikujeme. Během 15 leté praxe jsme si vybudovaly svůj specifický systém práce, zařazujeme do své práce s klienty plno zajímavých technik a vše co nám přijde funkční vám chceme předat v těchto seminářích.  

Co se v semináři Pravda v nás I. naučíte:

Během prvního kurzu se pustíme do osvojování kineziologického testování, povíme si něco o fungování mozkových hemisfér, schématech odbloku, budeme pracovat s energií, práce s hemisférama, se základníma esencema, dělat první práce ve dvojicích atd.

Pro koho je seminář určen?

Seminář je určen jak pro lidi, kteří se chtějí kineziologii jednou věnovat profesně, tak pro ty, kteří „jen“ chtějí udělat na sobě větší kus práce, podívat se hlouběji do sebe, popracovat na sobě a naučit se něco nového. Také věříme, že se na semináři sejdou lidé podobně naladění, zažijeme krásné chvíle společného sdílení a společné práce. Možná vzniknou na seminářích i nová hluboká  přátelství J

Vzhledem k tomu, že se jedná o cyklus seminářů, tak je potřeba pro naučení se znalostí absolvovat více kurzů zasebou. Semináře budou očíslované a nebude možné tedy jednotlivé kurzy přeskočit – protože na sebe budou navazovat. Pokud se časově nepotkáme v navazujícím kurzu, tak bude možné pokračovat jindy a u jiného lektora, ale nejideálnější by bylo pokračovat konstantně v jednom cyklu seminářů.

Kde se bude seminář konat?

Seminář se bude konat v Praze, ale přesné místo bude upřesněno dle počtu přihlášených. Během semináře bude k dispozici čaj, káva, voda, lehké občerstvení – oříšky, ovoce, moučník atd.. Každý účastník obdrží studijní materiál.

Přihlášení na seminář: 

Je potřeba se přihlásit na email: novyseminar@seznam.cz

Pro konečné potvrzení přihlášky je nutné zaslat zálohu 1.000,- na účet: 4073125339/0800. Do zprávy k platbě napište datum semináře. 

Upozornění: Nejedná se o kineziologii systém ONE BRAIN - pokud chcete tuto metodu, najděte si jiného lektora 

Pravda v nás I. 

Termín: říjen 2021
Lektor: Mgr. Renata Šopová
 

 

 

Kdy: 3.11.2019  

Doba trvání semináře: od 10:00- do15:00 

Kde: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8-Karlín 186 00

Seminář vedou: Kamila Burdová a Mgr. Renata Šopová

Cena: 990,- Kč