Jednodenní semináře

Seminář IMUNITA

 

Kdy: 3.11.2019  

Doba trvání semináře: od  9:00 -  do16:30 

Kde: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8-Karlín 186 00

Seminář vedou: Kamila Burdová a Mgr. Renata Šopová

Cena: 2.200,- Kč
 

 

Imunita vyjadřuje schopnost těla bránit se vůči útokům zvenčí.

          

Každý člověk má v sobě zázračný léčebný systém, který je schopný nás ochránit před viry, bakteriemi, plísněmi, toxiny atd. a umí obnovovat a ničit abnormální buňky. Proč tento systém někdy plně nefunguje a my onemocníme??? Proč je Váš imunitní systém oslaben??? Jakou roli v o tom hraje vaše psychika, vaše zážitky z minulosti, okolnosti, prostředí, transgenerační přenosy apod.???

Pojďmě spolu hledat odpovědi na tyto i další otázky.

 

V našem semináři nám jde hlavně o to, popracovat na daných tématech, uvolnit bloky, tak aby mohlo dojít k zlepšení, posunutí ve Vašich tématech. Proto je náš seminář hodně pracovní. Většinu času budeme pracovat na Vašich tématech. 

 

Jako dárek dostane každý účastník Bachovy esence. Bachovy esence budou namíchané přímo indivudálně pro každého z vás, dostanete popisek o jaké esence se jedná a s čím vám budou pomáhat.

 

Na semináři budeme také pracovat s Aromaterapií, velmi dobrá aromaterapeutka Petra Vojtěchovská, se kterou pravidelně spolupracujeme nám namíchá olejíček přímo na téma posílení Imunity.

Na semináři pro Vás budeme mít připravené občerstvení (čaj, káva, voda, oříšky, ovoce, buchty).

Seminář se bude konat v krásné studiu Loona, kde budeme mít skvělé zázemí pro práci, včetně zahrádky, kde bude možné trávit přestávky. Více o studiu naleznete zde https://www.loona.cz/cs/studio-loona/

 

 

Jak se přihlásit na seminář??? Zaprvé je nutné poslat přihlášku emailem na novyseminar@seznam.cz. Zadruhé zaslat zálohu ve výši 500,- Kč na číslo účtu 2100622367/2010. Informační pokyny k semináři Vám budou zaslány na Váš email.